Konwerter plików PDF do JPG w przeglądarce Home

JS PDF do JPG

-- Konwerter działa w przeglądarce
To narzędzie internetowe, które korzysta z technologii HTML5 i PDF.JS. Możesz przekonwertować swoje pliki PDF do formatu JPG. Każda strona jest konwertowana na obraz. Największa różnica między tym narzędziem a innymi narzędziami polega na tym, że nie trzeba przesyłać plików PDF. Odczytuje plik PDF bezpośrednio w przeglądarce, kończy konwersję, a na koniec kompresuje go do pliku ZIP. Co najmniej jeden plik obrazu jest zapisany w pliku ZIP. Możesz wybrać format obrazu jako JPG lub PNG.
PDF to bardzo popularny format plików biurowych. PDF to także wieloplatformowy format pliku, który ma tę samą prezentację w różnych środowiskach. JPG to popularny format obrazu, który można umieścić na stronie internetowej. Format JPG jest łatwiejszy do edycji i modyfikacji niż PDF.
no upload file
1

Przeciągnij plik tutaj (plik nie został przesłany):PDF

2
Ustaw parametry obrazu wyjściowego
Format obrazu:
Rozdzielczość obrazu:
3
Konwertować
Jak korzystać z tego narzędzia do konwersji?
  • Pierwszym krokiem jest załadowanie pliku PDF. Istnieją dwa sposoby załadowania pliku PDF, jeden to otwarcie okna dialogowego pliku, wybranie pliku PDF, a drugi to znalezienie pliku PDF w folderze i przeciągnięcie go do obszaru strony internetowej.
  • Drugim krokiem jest ustawienie formatu obrazu wyjściowego, są JPG i PNG, domyślnie JPG. Ustaw rozdzielczość obrazu. Domyślny rozmiar to rozmiar oryginalny, czyli rozmiar strony w pliku PDF. Możesz także powiększyć lub pomniejszyć obraz. Im wyższa rozdzielczość i lepsza jakość obrazu. Im lepsza jakość obrazu, tym większy rozmiar pliku.
  • W trzecim kroku kliknij przycisk Konwertuj i poczekaj na zakończenie konwersji. Zobaczysz listę zdjęć. Kliknij pojedynczy obraz i możesz go zapisać. Możesz również zapisać plik ZIP ze wszystkimi obrazami.
 Darmowe narzędzia
darmowa, online, darmowa instalacja. Nie trzeba instalować oprogramowania ani wtyczki Flash. Narzędzie JS działające w przeglądarce.
 Bezpieczeństwo
Dzięki technologii HTML5 i PDF.JS pliki PDF nie muszą być przesyłane do innych miejsc w celu ochrony prywatności danych.
 Prosty i szybki
nie musisz czekać na przesyłanie i pobieranie plików, nie martw się szybkością sieci, kliknij myszką, aby poczekać na pożądane wyniki.
Privacy Policy | video-cutter-js.com © 2019