Tarayıcıda PDF'den JPG'ye dönüştürücü Home

PDF'den JPG'ye

-- Tarayıcıda çalışan dönüştürücü
Bu HTML5 ve PDF.JS teknolojisini kullanan bir web aracıdır. PDF dosyalarınızı JPG formatına dönüştürebilirsiniz. Her sayfa bir resme dönüştürülür. Bu araçla diğer araçlar arasındaki en büyük fark, PDF dosyalarınızı yüklemenize gerek olmamasıdır. PDF dosyasını doğrudan tarayıcıda okur, dönüştürmeyi tamamlar ve sonunda bir ZIP dosyasına sıkıştırır. ZIP dosyasında bir veya daha fazla görüntü dosyası saklanır. Görüntünün biçimini JPG veya PNG olarak seçebilirsiniz.
PDF çok popüler bir ofis dosya formatıdır. PDF aynı zamanda farklı ortamlarda aynı sunuma sahip olan platformlar arası bir dosya formatıdır. JPG, bir web sayfasına yerleştirilebilecek popüler bir resim formatıdır. JPG formatını düzenlemek ve değiştirmek PDF'den daha kolaydır.
no upload file
1

Dosyayı buraya sürükleyin (dosya yüklenmedi):PDF

2
Çıkış görüntüsü parametrelerini ayarlayın
Görüntü formatı:
Resim çözünürlüğü:
3
Dönüştürmek
Dönüşüm için bu araç nasıl kullanılır?
  • İlk adım, PDF dosyasını yüklemek. Bir PDF dosyasını yüklemek için iki yol vardır, biri dosya iletişim kutusunu açmak, PDF dosyasını seçmek, diğeri ise PDF dosyanızı klasörde bulmak ve web sayfası alanına sürüklemektir.
  • İkinci adım, çıktı görüntüsünün biçimini ayarlamaktır, JPG ve PNG vardır, varsayılanı JPG'dir. Resmin çözünürlüğünü ayarlayın. Varsayılan ayar, PDF'nin sayfa boyutu olan orijinal boyutudur. Görüntüyü yakınlaştırmayı veya uzaklaştırmayı da seçebilirsiniz. Çözünürlük ne kadar yüksek ve görüntü kalitesi o kadar iyi olur. Resim kalitesi ne kadar yüksek olursa dosyanın boyutu o kadar büyük olur.
  • Üçüncü adımda, Dönüştür düğmesini tıklayın ve dönüşümün tamamlanmasını bekleyin. Resimlerin bir listesini göreceksiniz. Tek bir resme tıkladığınızda kaydedebilirsiniz. ZIP dosyasını tüm görüntülerle de kaydedebilirsiniz.
 Ücretsiz araçlar
ücretsiz, çevrimiçi, ücretsiz kurulum. Yazılım veya Flash eklentisi yüklemeye gerek yok. Tarayıcıda çalışan JS aracı.
 Güvenlik HTML5
ve PDF.JS teknolojisiyle, verilerinizin gizliliğini korumak için PDF dosyalarının başka yerlere yüklenmesi gerekmez.
 Basit ve hızlı
dosya yükleme ve indirme için beklemenize gerek yok, ağın hızı hakkında endişelenmeyin, istediğiniz sonuçları beklemek için fareyi tıklayın.
Privacy Policy | video-cutter-js.com © 2019