WEBP do JPG Home
no upload file

Prohlížečská verze WEBP do JPG

Jedná se o bezplatný nástroj pro převod, který dokáže převést obrázky ve formátu WEBP do formátu JPG. Jedná se o převodník zapsaný v JS kódu. Tento nástroj proto není třeba stahovat ani instalovat a není třeba nahrávat soubory na server. Převod se provádí v prohlížeči. Poté uložte převedený soubor do počítače.
WEBP je nový obrazový formát vyvinutý společností Google. Má vysoký kompresní poměr. Kvalita obrazu je také velmi dobrá. Se stejnou velikostí souboru může získat lepší kvalitu obrazu než JPG. Některé prohlížeče však tento formát obrázků nepodporují. JPG je populárnější a může být použit na více místech. Tento nástroj také podporuje převod WEBP na PNG. PNG je také velmi populární obrázek ve formátu web. PNG také podporuje průhledné pozadí.
1

Sem přetáhněte soubory (soubory se nenahrávají):WEBP

2
Nastavení parametrů výstupního obrazu
Formát obrázku:
3
Konvertovat
Jak převést WEBP na JPG?
  • Prvním krokem je otevření souboru WEBP. Existují dva způsoby: jedním je otevření dialogového okna souboru a nalezení souboru. Druhým je přetažení souboru do oblasti webové stránky.
  • Druhým krokem je nastavení formátu výstupního obrázku, včetně JPG a PNG. Výchozí nastavení je JPG.
  • Třetím krokem je kliknout na tlačítko převodu. Po úspěšném převodu se zobrazí náhled převedeného obrázku. Kliknutím na odkaz výše uložte soubor do počítače.
Privacy Policy | Support: support@epub-to-pdf.com | video-cutter-js.com © 2019