WEBP'den JPG'ye Home
no upload file

JS WEBP’den JPG’ye

Bu, WEBP formatındaki görüntüleri JPG formatına dönüştürebilen ücretsiz bir dönüştürme aracıdır. Bu, JS kodunda yazılmış bir dönüştürücüdür. Bu nedenle, bu aracın indirilmesi veya yüklenmesi gerekmez ve sunucuya dosya yüklemesi gerekmez. Dönüşüm tarayıcınızda yapılır. Sonra dönüştürülen dosyayı bilgisayarınıza kaydedin.
WEBP, Google tarafından geliştirilen yeni bir resim formatıdır. Sıkıştırma oranı yüksektir. Resim kalitesi de çok iyi. Aynı dosya boyutuyla JPG'den daha iyi resim kalitesi elde edebilirsiniz. Ancak, bazı tarayıcılar bu görüntü biçimini desteklememektedir. JPG daha popülerdir ve daha fazla yerde kullanılabilir. Bu araç aynı zamanda WEBP'yi PNG'ye dönüştürmeyi de destekler. PNG ayrıca çok popüler bir web formatı resmidir. PNG ayrıca saydam arka planları da destekler.
1

Dosyaları buraya sürükleyin (dosyalar yüklenmez):WEBP

2
Çıkış resmi parametrelerini ayarlayın
Görüntü formatı:
3
Dönüştürmek
WEBP'yi JPG'ye nasıl dönüştürebilirim?
  • İlk adım WEBP dosyasını açmaktır. İki yol vardır, biri dosya iletişim kutusunu açıp dosyayı bulmaktır. Diğer dosya dosyayı web sayfası alanına sürüklemektir.
  • İkinci adım, JPG ve PNG dahil olmak üzere çıkış resminin formatını ayarlamaktır. Varsayılan JPG'dir.
  • Üçüncü adım, dönüşüm düğmesine tıklamaktır. Dönüşüm başarılı olduktan sonra, dönüştürülen görüntünün önizlemesini göreceksiniz. Dosyayı bilgisayarınıza kaydetmek için yukarıdaki bağlantıyı tıklayın.
Privacy Policy | Support: support@epub-to-pdf.com | video-cutter-js.com © 2019