WEBP do JPG Home
no upload file

Wersja przeglądarki WEBP na JPG

To bezpłatne narzędzie do konwersji, które może konwertować obrazy w formacie WEBP do formatu JPG. To jest konwerter napisany w kodzie JS. Dlatego to narzędzie nie musi być pobierane ani instalowane, ani nie musi przesyłać plików na serwer. Konwersja odbywa się w przeglądarce. Następnie zapisz przekonwertowany plik na komputerze.
WEBP to nowy format obrazu opracowany przez Google. Ma wysoki stopień kompresji. Jakość obrazu jest również bardzo dobra. Przy tym samym rozmiarze pliku może uzyskać lepszą jakość obrazu niż JPG. Jednak niektóre przeglądarki nie obsługują tego formatu obrazu. JPG jest bardziej popularny i może być używany w większej liczbie miejsc. To narzędzie obsługuje również konwersję WEBP do PNG. PNG to również bardzo popularny obraz w formacie internetowym. PNG obsługuje również przezroczyste tła.
1

Przeciągnij pliki tutaj (pliki nie są przesyłane):WEBP

2
Ustaw parametry wyjściowego obrazu
Format obrazu:
3
Konwertować
Jak przekonwertować WEBP do JPG?
  • Pierwszym krokiem jest otwarcie pliku WEBP. Istnieją dwa sposoby, jednym z nich jest otwarcie okna dialogowego pliku i znalezienie pliku. Drugim jest przeciągnięcie pliku do obszaru strony internetowej.
  • Drugim krokiem jest ustawienie formatu obrazu wyjściowego, w tym JPG i PNG. Domyślnie jest to JPG.
  • Trzecim krokiem jest kliknięcie przycisku konwersji. Po zakończeniu konwersji zobaczysz podgląd przekonwertowanego obrazu. Kliknij powyższy link, aby zapisać plik na komputerze.
Privacy Policy | Support: support@epub-to-pdf.com | video-cutter-js.com © 2019