JS verze převaděče JPG na PDF Home

V prohlížeči běží nástroj JPG to PDF

-- Soubor není třeba nahrávat

Online, bezpečný a rychlý konverzní nástroj JPG na PDF. Spusťte přímo v prohlížeči pomocí technologie HTML5 a jsPDF. Soubory JPG a PDF není nutné nahrávat na server. Ve srovnání s předchozími převaděči je tento nástroj jednodušší, bezpečnější a rychlejší.

Tento nástroj podporuje převod souborů JPG, PNG a dalších obrazových souborů do formátu PDF. PDF je formát souborů napříč platformami, který je velmi univerzální. PDF lze použít jako kancelářské dokumenty, jako rodinná alba nebo jako časopisy. Tento nástroj podporuje převod obrazového souboru do souboru PDF a také podporuje převod více obrázků do jednoho souboru PDF. Můžete nastavit velikost stránky PDF, nastavit okraje nebo nastavit obrázek na střed.

1

Přetáhněte soubory sem (nikoli nahrát). Seznam podporovaných formátů souborů:JPG,PNG

2
Nastavte parametry pro výstupní soubor
Velikost stránky:
Šířka stránky:
Výška stránky:
Horní okraj:
Dolní okraj:
Levý okraj:
Pravý okraj:
Jedna stránka, jeden obrázek:
Měřítko obrázku:
Obrázek soustředěný:
3
Konvertovat
Jak převést JPG do souboru PDF pomocí tohoto nástroje?
  • Prvním krokem je výběr obrazového souboru a podpora formátů JPG a PNG. Soubor můžete vybrat kliknutím na tlačítko nebo přetažením do vstupního pole.
  • Druhým krokem je nastavení formátu výstupního PDF. Nastavte velikost stránky PDF, přednastavte velikost A0, A1 ... A10 atd. Výchozí nastavení je A4. Můžete také nastavit požadovanou šířku a výšku v pixelech (px). Nastavte okraje, existují čtyři parametry nahoru a dolů, vlevo a vpravo, jednotkou je pixel (px). Režim výstupu obrazu lze nastavit dvěma způsoby. Jeden je obrázek a jedna stránka a druhý je více obrázků na jedné stránce. Nastavte, zda má být měřítko obrázku, a pokud ano, upravte měřítko obrázku, pokud je obrázek větší než stránka. Nastavte, zda je obrázek vystředěn, a pokud ano, vystřeďte obrázek, jinak je obrázek zarovnán v levém horním rohu.
  • Ve třetím kroku klikněte na tlačítko Převést a vyčkejte na dokončení převodu. Po dokončení převodu klikněte na Uložit PDF do počítače.
 Online
Tento nástroj je online software. Je to WEB APP. Nemusíte stahovat žádný software ani pluginy Flash. Stačí otevřít prohlížeč a spustí se.
 Zabezpečení
Žádná instalace softwaru, žádné riziko virů, trojských koní, pluginů. Ve vašem počítači nebudou provedeny žádné změny. Napsáno v JS kódu pomocí technologie HTML5. Spusťte přímo v prohlížeči. Datové soubory nejsou přenášeny, bezpečné a spolehlivé.
 Rychlý
Není třeba stahovat software, nemusíte nahrávat soubory. Kód běží na místním počítači. Po dokončení běhu uložte přímo do místního počítače. Není čas přenosu v síti. Převod je rychlejší.
Privacy Policy | video-cutter-js.com © 2019