Wersja JS konwertera JPG na PDF Home

Narzędzie JPG do PDF uruchomione w przeglądarce

-- Plik nie musi być przesłany

Internetowe, bezpieczne, szybkie narzędzie do konwersji JPG do PDF. Uruchom bezpośrednio w przeglądarce przy użyciu technologii HTML5 i jsPDF. Pliki JPG i PDF nie muszą być przesyłane na serwer. W porównaniu do poprzednich konwerterów, narzędzie to jest prostsze w użyciu, bezpieczniejsze i szybsze.

To narzędzie obsługuje konwersję JPG, PNG i innych plików obrazów do formatu PDF. PDF to wieloplatformowy format plików, który jest bardzo wszechstronny. Pliki PDF mogą być używane jako dokumenty biurowe, albumy rodzinne lub czasopisma. To narzędzie obsługuje konwersję pliku obrazu do pliku PDF, a także obsługuje konwersję wielu zdjęć do jednego pliku PDF. Możesz ustawić rozmiar strony PDF, ustawić marginesy lub ustawić obraz na środku.

1

Przeciągnij pliki tutaj (nie przesyłaj). Lista obsługiwanych formatów plików:JPG,PNG

2
Ustaw parametry dla pliku wyjściowego
Rozmiar strony:
Szerokość strony:
Wysokość strony:
Górny margines:
Dolny margines:
Lewy margines:
Prawy margines:
Jedna strona, jeden obraz:
Skaluj obraz:
Obraz wyśrodkowany:
3
Konwertować
Jak przekonwertować JPG do pliku PDF za pomocą tego narzędzia?
  • Pierwszym krokiem jest wybranie pliku obrazu i obecnie obsługuje formaty JPG i PNG. Możesz wybrać plik, klikając przycisk lub przeciągając go do pola wprowadzania.
  • Drugim krokiem jest ustawienie formatu wyjściowego pliku PDF. Ustaw rozmiar strony pliku PDF, ustaw rozmiar A0, A1 ... A10 itp. Domyślnie jest to A4. Możesz także ustawić żądaną szerokość i wysokość w pikselach (px). Ustaw marginesy, są cztery parametry w górę i w dół, w lewo iw prawo, jednostką jest piksel (px). Istnieją dwa sposoby ustawienia trybu wyjścia obrazu. Jedno to zdjęcie i jedna strona, a drugie to wiele zdjęć na jednej stronie. Ustaw, czy skalować obraz, a jeśli tak, skaluj obraz, jeśli obraz jest większy niż strona. Ustaw, czy obraz ma być wyśrodkowany, a jeśli tak, wyśrodkuj go, w przeciwnym razie obraz zostanie wyrównany w lewym górnym rogu.
  • W trzecim kroku kliknij przycisk Konwertuj i poczekaj na zakończenie konwersji. Po zakończeniu konwersji kliknij Zapisz plik PDF na komputerze.
 Online
To narzędzie jest oprogramowaniem online. Jest to aplikacja internetowa. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania ani wtyczek Flash. Wystarczy otworzyć przeglądarkę i będzie działać.
 Bezpieczeństwo
Bez instalacji oprogramowania, bez ryzyka wirusów, trojanów, wtyczek. Na komputerze nie zostaną wprowadzone żadne zmiany. Napisane w kodzie JS przy użyciu technologii HTML5. Uruchom bezpośrednio w przeglądarce. Pliki danych nie są przesyłane, bezpieczne i niezawodne.
 Szybko
Nie trzeba pobierać oprogramowania ani przesyłać plików. Kod działa na komputerze lokalnym. Po zakończeniu uruchamiania zapisz bezpośrednio na komputerze lokalnym. Nie ma czasu transmisji w sieci. Konwersja jest szybsza.
Privacy Policy | video-cutter-js.com © 2019