PDF dönüştürücü JPG JS sürümü Home

Tarayıcıda çalışan PDF aracı JPG

-- Dosyanın yüklenmesi gerekmez

Çevrimiçi, güvenli, hızlı JPG to PDF dönüştürme aracı. HTML5 ve jsPDF teknolojisini kullanarak doğrudan tarayıcıda çalıştırın. JPG ve PDF dosyalarının sunucuya yüklenmesi gerekmez. Önceki dönüştürücülerle karşılaştırıldığında, bu araç kullanımı daha kolay, daha güvenli ve daha hızlı.

Bu araç, JPG, PNG ve diğer görüntü dosyalarının PDF'ye dönüştürülmesini destekler. PDF, çok yönlü bir çapraz platform dosya formatıdır. PDF'ler ofis belgeleri, aile albümleri veya dergiler olarak kullanılabilir. Bu araç, bir resim dosyasının bir PDF dosyasına dönüştürülmesini ve ayrıca birden fazla resmin bir PDF dosyasına dönüştürülmesini de destekler. PDF'nin sayfa boyutunu ayarlayabilir, kenar boşluklarını ayarlayabilir veya görüntüyü ortalanacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

1

Lütfen dosyaları buraya sürükleyin (yüklenmeyin). Desteklenen dosya formatlarının listesi:JPG,PNG

2
Çıktı dosyası için parametreleri ayarla
Sayfa boyutu:
Sayfa genişliği:
Sayfa yüksekliği:
Üst boşluk:
Alt kenar boşluğu:
Sol kenar boşluğu:
Sağ kenar boşluğu:
Bir sayfa, bir resim:
Resmi ölçeklendir:
Görüntü merkezli:
3
Dönüştürmek
Bu aracı kullanarak JPG'yi PDF dosyasına nasıl dönüştürebilirim?
  • İlk adım, görüntü dosyasını seçmek ve şu anda JPG ve PNG formatlarını desteklemektir. Düğmeyi tıklatarak veya giriş kutusuna sürükleyerek bir dosya seçebilirsiniz.
  • İkinci adım, çıktı PDF'nin biçimini ayarlamaktır. PDF'nin sayfa boyutunu ayarlayın, A0, A1 ... A10 vb. Boyutlarını önceden ayarlayın. Varsayılan ayar A4'tür. Ayrıca istediğiniz genişlik ve yüksekliği piksel olarak (px) ayarlayabilirsiniz. Kenar boşluklarını ayarlayın, yukarı ve aşağı dört parametre vardır, sol ve sağ, birim pikseldir (px). Görüntü çıkış modunu ayarlamanın iki yolu vardır. Biri bir resim ve bir sayfa, diğeri bir sayfada birden fazla resim. Görüntünün ölçeklenip ölçeklenmeyeceğini ayarlayın ve öyleyse, görüntü sayfadan büyükse görüntüyü ölçeklendirin. Görüntünün ortalanıp ortalanmadığını ayarlayın ve öyleyse görüntüyü ortalayın, aksi takdirde görüntü sol üst köşeye hizalanır.
  • Üçüncü adımda, Dönüştür düğmesini tıklayın ve dönüşümün tamamlanmasını bekleyin. Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra, PDF'yi bilgisayarınıza kaydedin.
 Çevrimiçi
Bu araç çevrimiçi bir yazılımdır. Bu WEB APP. Herhangi bir yazılım veya Flash eklentisi indirmenize gerek yok. Sadece tarayıcıyı açın ve çalışacaktır.
 Güvenlik
Yazılım yüklemesi yok, virüs riski yok, Truva atları, eklentiler. Bilgisayarınızda hiçbir değişiklik yapılmayacaktır. HTML5 teknolojisini kullanarak JS kodunda yazıldı. Doğrudan tarayıcıda çalıştırın. Veri dosyaları iletilmez, güvenli ve güvenilir değildir.
 Hızlı
Yazılım indirmenize gerek yok, dosyalarınızı yüklemeye gerek yok. Kod yerel makinenizde çalışıyor. Çalışma tamamlandıktan sonra doğrudan yerel bilgisayarınıza kaydedin. Şebeke iletim zamanı yoktur. Dönüşüm daha hızlı.
Privacy Policy | video-cutter-js.com © 2019