Online převod M4A na MP3 Home

M4A do MP3

-- Převaděč JS, soubor NENÍ třeba nahrávat
Zdarma online převodník M4A na MP3. K převodu přímo v prohlížeči použijte technologii HTML5. Ušetřete čas, šetřete provoz a chráňte data svého souboru.
M4A je formát souboru pro zvuk MPEG-4. M4A je formát zvukových souborů používaný v iPodu a iTunes. M4A je zvukový formát podporovaný iPhone. M4A je také formát souboru pro vyzváněcí tóny iPhone. MP3 je formát audio souborů MPEG-3. Je to starší a populárnější formát. MP3 je podporováno téměř všemi audio zařízeními. Převeďte soubory M4A na soubory MP3 a zvukové soubory můžete používat více zařízení.
Pro převod jsou celkem tři kroky. Prvním krokem při načtení souboru je výběr souboru v počítači nebo jeho přetažení do níže uvedené oblasti. Druhým krokem je nastavení formátu výstupního MP3 a můžete nastavit vzorkovací frekvenci, kvalitu zvuku a další parametry. Třetím krokem je kliknout na tlačítko převést a čekat na dokončení převodu. Uložte převedený soubor do počítače. Konec.
1

Sem přetáhněte soubory

2
Nastavte formát výstupního souboru
Kvalitní:
Vzorkovací frekvence:
Kanály:
3
Konvertovat
 WEB APP
Není třeba stahovat software, není třeba instalovat software, není třeba instalovat pluginy, žádný Flash plugin. Otevřete prohlížeč a jste připraveni k použití.
 Technologie HTML5
Není třeba nahrávat zvukové soubory na server. Použijte kód JS. Dokončete převod na straně prohlížeče. Vaše data nebudou nahrána a nebudou odhalena.
 Jednoduché rozhraní
Jednoduché a intuitivní ovládání rozhraní. Lze to provést v několika krocích. To lze provést kliknutím myši. Žádné komplikované operace. Žádné komplikované nastavení parametrů.