Konwersja online M4A na MP3 Home

M4A do MP3

-- Konwerter JS, plik NIE musi być przesyłany
Darmowy internetowy konwerter plików M4A na MP3. Użyj technologii HTML5 do konwersji bezpośrednio w przeglądarce. Oszczędzaj czas, oszczędzaj ruch i chroń swoje pliki.
M4A to format pliku audio MPEG-4. M4A to format pliku audio używany w iPodzie i iTunes. M4A to format audio obsługiwany przez iPhone'a. M4A to także format pliku dzwonków iPhone'a. MP3 to format pliku audio MPEG-3. Jest to wcześniejszy i bardziej popularny format. MP3 jest obsługiwany przez prawie wszystkie urządzenia audio. Konwertuj pliki M4A na pliki MP3, dzięki czemu pliki audio będą mogły być używane przez więcej urządzeń.
Istnieją trzy etapy konwersji. Pierwszym krokiem, ładując plik, możesz wybrać plik na komputerze lub przeciągnąć go do poniższego obszaru. Drugim krokiem jest ustawienie formatu wyjściowego pliku MP3 i można ustawić częstotliwość próbkowania, jakość dźwięku i inne parametry. Trzecim krokiem jest kliknięcie przycisku konwersji i poczekanie na zakończenie konwersji. Zapisz przekonwertowany plik na komputerze. Koniec.
1

Przeciągnij i upuść pliki tutaj

2
Ustaw format pliku wyjściowego
Jakość:
Częstotliwość próbkowania:
Kanały:
3
Konwertować
 APLIKACJA INTERNETOWA
Nie trzeba pobierać oprogramowania, nie trzeba instalować oprogramowania, nie trzeba instalować wtyczek, nie ma wtyczki Flash. Otwórz przeglądarkę i jesteś gotowy do użycia.
 Technologia HTML5
Nie ma potrzeby przesyłania plików audio na serwer. Użyj kodu JS. Zakończ konwersję po stronie przeglądarki. Twoje dane nie zostaną przesłane i nie zostaną ujawnione.
 Prosty Interfejs Prosta
Intuicyjna obsługa interfejsu. Można to zrobić w zaledwie kilku krokach. Można to zrobić jednym kliknięciem myszy. Bez skomplikowanych operacji. Bez skomplikowanych ustawień parametrów.