M4A'nın MP3'e çevrimiçi çevrimi Home

MP3’ten M4A’ya

-- JS koduna sahip bir dönüştürücü, dosyalarınızın yüklenmesi gerekmez
MP3 çevirici için ücretsiz çevrimiçi M4A. Doğrudan tarayıcıya dönüştürmek için HTML5 teknolojisini kullanın. Zaman kazanın, trafikten tasarruf edin ve dosya verilerinizi koruyun.
M4A, MPEG-4 sesi için bir dosya formatıdır. M4A, iPod ve iTunes'ta kullanılan bir ses dosyası formatıdır. M4A, iPhone tarafından desteklenen bir ses formatıdır. M4A ayrıca iPhone zil sesleri için bir dosya formatıdır. MP3 bir MPEG-3 ses dosyası formatıdır. Daha eski ve daha popüler bir formattır. MP3, hemen hemen tüm ses cihazları tarafından desteklenir. M4A dosyalarını MP3 dosyalarına dönüştürün ve ses dosyalarınızı daha fazla cihazın kullanmasını sağlayabilirsiniz.
Dönüşüm için toplam üç adım vardır. İlk adım, dosyayı yükleyerek bilgisayarınızda dosyayı seçebilir veya aşağıdaki alana sürükleyebilirsiniz. İkinci adım, MP3 çıkışının formatını ayarlamaktır ve örnekleme hızını, ses kalitesini ve diğer parametreleri ayarlayabilirsiniz. Üçüncü adım, dönüştür düğmesine tıklamak ve dönüşümün tamamlanmasını beklemektir. Dönüştürülen dosyayı bilgisayarınıza kaydedin. Son.
1

Dosyaları buraya sürükleyip bırakın

2
Çıktı dosya formatını ayarlayın
Kalite:
Örnekleme oranı:
Kanallar:
3
Dönüştürmek
 WEB APP
Yazılım indirmeye gerek yok, yazılım yüklemeye gerek yok, eklenti yüklemeye gerek yok, Flash eklentisi yok. Tarayıcıyı açın ve kullanıma hazırsınız.
 HTML5 teknolojisi
Sunucuya ses dosyası yüklemeye gerek yok. JS kodunu kullanın. Tarayıcı tarafında dönüşümü tamamlayın. Verileriniz yüklenmeyecek ve açıklanmayacak.
 Basit arayüz
Basit, sezgisel arayüz işlemi. Sadece birkaç adımda yapılabilir. Bu bir fare tıklaması ile yapılabilir. Karmaşık işlem yok. Karmaşık parametre ayarları yok.