Převaděč PDF na JPG v prohlížeči Home

JS PDF do JPG

-- Převodník spuštěný v prohlížeči
Toto je webový nástroj, který používá technologii HTML5 a PDF.JS. Soubory PDF můžete převést do formátu JPG. Každá stránka je převedena na obrázek. Největší rozdíl mezi tímto nástrojem a ostatními nástroji je v tom, že nemusíte nahrávat soubory PDF. Čte soubor PDF přímo v prohlížeči, dokončí převod a nakonec jej zkomprimuje do souboru ZIP. V souboru ZIP je uložen jeden nebo více obrazových souborů. Můžete si vybrat formát obrázku jako JPG nebo PNG.
PDF je velmi oblíbený formát kancelářských souborů. PDF je také formát souborů napříč platformami, který má stejnou prezentaci v různých prostředích. JPG je populární obrazový formát, který lze umístit na webovou stránku. Formát JPG je snadnější upravovat a upravovat než PDF.
no upload file
1

Přetáhněte soubor sem (soubor není nahrán):PDF

2
Nastavte parametry výstupního obrazu
Formát obrázku:
Rozlišení obrázku:
3
Konvertovat
Jak tento nástroj použít pro převod?
  • Prvním krokem je načtení souboru PDF. Existují dva způsoby načtení souboru PDF: jedním je otevření dialogového okna souboru, výběr souboru PDF a druhým je najít soubor PDF ve složce a přetáhnout jej do oblasti webové stránky.
  • Druhým krokem je nastavení formátu výstupního obrazu, jsou JPG a PNG, výchozí je JPG. Nastavte rozlišení obrázku. Výchozí je původní velikost, což je velikost stránky PDF. Můžete také zvolit přiblížení nebo oddálení obrázku. Čím vyšší rozlišení a lepší kvalita obrazu. Čím lepší je kvalita obrazu, tím větší je velikost souboru.
  • Ve třetím kroku klikněte na tlačítko Převést a vyčkejte na dokončení převodu. Uvidíte seznam obrázků. Klikněte na jeden obrázek a můžete jej uložit. Můžete také uložit soubor ZIP se všemi obrázky.
 Nástroje zdarma
zdarma, online, bezplatná instalace. Není třeba instalovat software ani Flash plugin. Nástroj JS, který běží v prohlížeči.
 Zabezpečení
S technologií HTML5 a PDF.JS není nutné soubory PDF ukládat na jiná místa, aby bylo chráněno soukromí vašich dat.
 Jednoduché a rychlé
nemusíte čekat na nahrávání a stahování souborů, nebojte se o rychlost sítě, klikněte myší a čekejte na požadované výsledky.
Privacy Policy | video-cutter-js.com © 2019